0

Kargo Koşulları Teslim günü, Türkiye'nin bütün illerinin merkezleri ve büyük illerin uzak ilçeleri için geçerlidir. Bazı ilçe ve beldelerde teslim günü 1 gün daha uzun olabilir. One Service teslimatı, siparişinizin elinize ulaşana kadar uğrayabileceği tüm kırılma, bozulma, kaybolma vb. zararları karşılar. Siparişinizi teslim aldığınızda, kargo görevlisini bekleterek, kargo şirketinin gözü önünde paketi açıp kontrol ediniz. Öncelikle One Service Paketinin sağlam olduğundan emin olunuz. Eğer One Service Poşeti açılmış ya da zarar görmüş ise, paketi kabul etmeyerek görevliye zabıt tutturunuz. Aksi taktirde One Service poşetini de açarak ürünü kontrol ediniz. Ürünü kabul ettiğinizde, kargo sigortası sona ereceğini lütfen unutmayınız.

İade Koşulları
Gilya Pırlanta'den aldığınız tüm ürünleri, teslim aldığınız tarihten itibaren bir hafta içinde iade etme ya da başka bir ürünle değiştirme hakkına sahipsiniz. Bu sayede hem içiniz rahat biçimde alışverişinizi yapabilir, hem de siparişinizin içinize sineceğinden emin olursunuz.

İade Prosedürü
1. Eğer siparişinizi iade etmeye karar verdiyseniz, lütfen 0532 267 92 02 nolu telefondan bizimle bağlantıya geçiniz. Size iade adresi ve sipariş iade kodu verilecektir.* Ürün paketlemesini sağlam yapmanız kaybolma ya da hasar görme gibi riskleri asgariye indirecektir.
2. Siparişinizi, birlikte gelen sertifika, fatura, kutu ve ambalaj dahil gelen tüm yardımcı materyal ile birlikte iade etmeniz gerekmektedir. Bu materyallerden eksik olan olursa, iade kabul edilmez.
3. Siparişiniz bize ulaştığında, Gilya Pırlanta çalışanları tarafından kontrol edilir. Kullanımdan doğan eskime, ölçü değişikliği, ya da zarar görme gibi durumlar tespit edildiği taktirde, iade kabul edilmez. Eğer ürün tüm yardımcı materyalleri ile birlikte ve hasarsız olarak iade edildiyse, 5 iş günü içinde kredi kartınıza ya da hesabınıza ürün tutarının tamamı iade edilir.
* Gilya Pırlanta, ürün iadesi için yapılan kargolar sırasında oluşabilecek risklerden sorumlu değildir.
Güvenli Alışveriş Koşulları Gilya Pırlanta, siteye girişinizden siparişiniz elinize ulaşana kadarki tüm süreci mümkün olan en güvenli hale getirmek için çalışmaktadır.
Kredi kartı güvenliğiniz SSL (Secure Socket Layers) şifreleme teknolojisi sayesinden güvence altındadır. Kredi kartı bilginiz veri tabanımızda tutulmaz, bankanızın sitesine bağlanırken de şifrelenerek onay alınır. Böylece kredi kartı bilginiz bankanız haricinde kimse tarafından görülmez. Bu işlem, şu anda mümkün olan en yüksek güvenlik seviyesidir.
Siparişinizi size ulaştırırken, sigortalı gönderi sistemimiz sayesinde hiçbir risk altına girmeden beğendiğiniz ürünün size ulaşmasını sağlarız. Bu konuda daha fazla bilgi almak için lütfen tıklayın.

GARANTİ & BAKIM KOŞULLARI
1. Gilya Pırlanta'dan, satın aldığınız takıların günlük kullanımından doğan cila, rodaj ve UV temizlik gibi profesyonel bakım ihtiyacını 3 yıl süre ile ücretsiz yapmaktadır. Bakımının yapılmasını istediğiniz ürününüzü bize göndermeden önce, lütfen 0532 267 92 02 nolu telefondan bize ulaşınız. Ürünün bakımı için yapılacak kargo masrafları size ait olacaktır. Garanti süresi içinde aynı ürün için en çok 3 kez bakım talebinde bulunabilirsiniz.
2. Gilya Pırlanta ayrıca, ürünün yanlış kullanımından doğan, darbe vb. etkiler sebebiyle gerçekleşen kullanıcı hatalarının tamirini, uygun fiyatlardan gerçekleştirmektedir. Kullandığınız takının başına bu ve benzeri bir durum geldiğinde lütfen bize 0 0532 267 92 02 noyu ulaşarak bilgi alınız.
3. Gilya Pırlanta, sipariş verdiğiniz ürünün, websitesinde görüldüğü şekilde olacağını, belirtilen ölçü, ayar ve boyutlarda geleceğini garanti eder. Ürün ağırlıklarında el yapımından doğan %5lik bir değişim olabilir. Pırlanta ağırlıkları ise en az sitede belirtilen miktarlarda olacaktır.
4. Gilya Pırlanta'dan aldığınız pırlanta ürünlerin sertifikaları, bağımsız laboratuarlardan alınan ve eksperlerin hazırladığı uzman görüş belgeleridir. Gilya Pırlanta bu sertifika belgesinin belirtilen bağımsız kuruluştan alındığını garanti eder. Bu sertifikanın teyidi ve tekrarı, kullanıcı laboratuarın talep ettiği masraf ve şartları yerine getirdiği taktirde, mümkündür.