0

Pırlanta Tek Taş Yüzükler
Pırlanta Tek Taş Yüzükler
Pırlanta Tek Taş Yüzükler
Pırlanta Tek Taş Yüzükler
Pırlanta Tek Taş Yüzükler
Pırlanta Tek Taş Yüzükler

Pırlantanız için almanız gereken sertifikalar
Bir pırlanta satın almadan önce, pırlantanın iddia edilen özellikleri taşıdığına dair, tarafsız eksperler tarafından hazırlanmış bir sertifika talep etmeniz gerekir.
Pırlanta Sertifikası nedir?
Bir pırlanta sertifikası, namı diğer pırlanta değerleme raporu ya da pırlanta kalite belgesi, konusunda uzman gemologlar tarafından hazırlanan bir rapordur. Söz konusu pırlanta incelenir, boyutları ölçülür, mikroskop vb. teknik ekipman yardımıyla dikkatle tetkik edilerek renk, berraklık, cila, simetri ve diğer özellikleri belirlenir. Yuvarlak kesimli pırlantaların sertifikalarında ayrıca kesim kalitesine dair de bir bilgi bulunur.
Siz Gilya Pırlanra olarak ürünlerinizi hangi sertifikalar ile birlikte sunuyorsunuz? Gilya Pırlanta tarafından üretilen pırlanta ürünlerin tümü, firma garantisinin yanısıra, bağımsız laboratuarlardan alınan pırlanta ve ürün sertifikaları ile birlikte gönderilir. Söz konusu ürünün hangi sertifika ile gönderileceğini, ürün özelliklerindeki "Sertifika" bölümünde görebilirsiniz.
Bu sertifikalar sayesinde, bizden yaptığınız bir pırlanta alışverişi, ürün sertifikası veren herhangi bir kurumdan yapacağınız bir alışverişten çok çok daha güvenli hale gelmektedir.
En Yaygın Sertifika Çeşitleri
Alternate Text
Alternate Text